DunaComp Informatika | Karrier
DunaComp Informatika - Számítástechnikai szaküzlet .::: minden ami informatika ::. Biztos pont a számítástechnikában! SZÁMÍTÓGÉP # ALKATRÉSZ # SZERVIZ # ADÁS-VÉTEL Dunaújvárosban
számítógép, pc, szerviz, notebook, szerviz, informatikai, eszközök, szervize, áruhitel, notebook, laptop, tablet, okostelefon, mobil, android, iphone, apple, televízió, DVD, gamer, fényképezőgép, fotó, nyomtató, kellékanyag, toner, patron, alkatrész, web, design, logo, arculat, marketing, hosting, developing, hálózat, építés, rendszer, üzemeltetés. karbantartás
17128
page-template-default,page,page-id-17128,page-child,parent-pageid-16430,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Karrier

.:: minden ami informatika ::. Biztos pont a számítástechnikában! | Számítógép # Alkatrész # Szerviz | Dunaújvárosban

Aktuális állás ajánlataink

karrier lehetőségek a DunaComp Informatikánál...

Pár szó magunkról…

DunaComp-Informatika-webshop

Mi, a DunaComp Informatika egy 1992-ben alakult, főként hardver kereskedelemmel foglalkozó, sikeres vállalkozás vagyunk, akik számára nem csak munka a számítástechnika, hanem szórakozás is egyben. Ezek alatt az évek alatt a semmiből a térség egyik legmeghatározóbb hardver kereskedésévé és számítógép szervizzé nőttük ki magunkat.

Célunk még jobbnak lenni, fejlődni és a szolgáltatási palettánkat folyamatosan bővíteni, mert úgy gondoljuk csak így tudunk a legeredményesebbek lenni!

Jelenleg több üzletággal is foglalkozunk, mint pl.:

új asztali PC (értékesítés és szerviz)

használt PC, notebook, monitor (értékesítés és szerviz)

új notebook (értékesítés és szerviz)

web és design studio (domain, webhosting, webdesign, logo, arculat, marketing)

Ha készen állsz a kihívásra, akkor várunk egy családias munkakörnyezetben, ahol mindenből a legjobbat használjuk; belőled is azt szeretnénk kihozni!

Jelenleg az alábbi pozíció(k)ba keresünk munkatársakat:

HELYSZÍNI SZERVIZES munkakör

    • munkavégzés helye: Dunaújváros és vonzáskörzete
    • feladat: helyszíni szerviz szolgáltatás elvégzése

    • elvárásaink:
      • informatikai, szakirányú végzettség
      • általunk alkalmazott szervizszolgáltatások kezdetben ismerete, későbbiekben alapos és naprakész ismerete
      • B kategóriás vezetői engedély
      • folyamatos önképzés, a piaci újdonságok utáni érdeklődés
      • precíz és önálló munkavégzés
      • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
      • érettségi és büntetlen előélet
      • angol alapszintű nyelvtudás

    • előnyt jelent:
      • hasonló területen szerzett tapasztalat

    • amit nyújtunk:
      • dinamikus, fiatalos csapat
      • kellemes, családias munkakörnyezet
      • versenyszférához mért bérezés
      • piaci újdonságok megismerése, folyamatos képzési lehetőségek
      • érdekes szakmai kihívások
      • biztos, hosszú távú munkahely

Hogyan jelentkezhetsz?

Fényképes önéletrajzzal karrier@dunacomp.hu címünkre küldött levélben.

Amennyiben megnyerő az önéletrajzod és úgy gondoljuk, hogy jó munkatárs lennél, találkozunk egy állásinterjú alkalmával.

Kérjük csak akkor jelentkezz, ha a fentiekben megadott elvárásoknak megfelelsz és a kiírt információkat megértetted, amennyiben szükséges a munkakörhöz kapcsolódó hardver vagy szerviz, netán programozói ismeretekkel és tapasztalattal rendelkezel, teljes munkaidőben tudsz dolgozni és megnézted milyen távol esik lakóhelyedtől az üzletünk!

Köszönjük!

Amennyiben valamelyik termékünk vagy szolgáltatásunk felkeltette érdeklődésed, vedd fel velünk a kapcsolatot.
SZÁMÍTÓGÉP # NOTEBOOK # TABLET # NYOMTATÓ # ALKATRÉSZ # SZERVIZ WEB & DESIGN # LOGO # ARCULAT # MARKETING # HOSTING # DEVELOPING
Hétfő - Csütörtök: 09-17-ig | Péntek: 09-15-ig | Szombat-Vasárnap ZÁRVA- ÜNNEPI NYITVA TARTÁS 2023